Náš tým

Všechno je to o lidech...

I ta nejlepší viniční poloha nebo nejvyzrálejší hrozny by nám byly k ničemu bez našeho léty sehraného týmu dnes už deseti stálých zaměstnanců a dalších skalních "brigádníků", kteří přicházejí přiložit ruku k dílu nejen v těch nejvyšpónovanějších obdobích jako je vinobraní. Děkujeme, že tvoříte s námi. Děkujeme, že jste s námi. Děkujeme, protože bez vás by to nešlo.

Vladimír Zborovský – spolumajitel

Starší z bratrů, iniciátor myšlenky "založíme vinařství". Studoval střední vinařskou školu ve Valticích, poté tři roky psychologii na Mendelově univerzitě v Brně, aby se přeci jen vrátil k vínu a vinohradům Velkých Pavlovic. Vegetarián, vášnivý fotograf, vyznavač zdravého životního stylu, ekolog. Otec tří krásných dcer Elišky, Adélky a Leontýnky.

Martin Zborovský - spolumajitel

Mladší z bratrů, ten co se rozhodl "jít s bráchou do toho". Vyučil se kuchařem, aby pak svoji vášeň pro chutě a vůně uplatnil při tvorbě ušlechtilých vín. Milovník pravých čajů, kvalitních koňaků, jazzu, dokonalého zvuku a zapálený cyklista. Otec tří roztomilých ratolestí Maxima, Amálie a nejmladší Jasmínky.

Vladimír Zborovský st. - otec bratrů

Jak sám o sobě říká, "srdcem zemědělec". Pomáhá, kde se dá. Jeho paštiky, které se obzvláště při otevřených sklepech těší velké oblibě, jsou vyhlášené. Pokud se ho ale zeptáte na recept, nedočkáte se kloudné odpovědi: "dělám je tak, aby to bylo dobré a aby to všem chutnalo".

Martin "Bob" Králiček - sklepmistr

Mladý talent objeven kdesi mezi řádky, kdy místo školní docházky s batohem na zádech zastrkoval vinohrad. Nenahraditelný svým úsudkem a zkušenostmi.

Václav Veverka - technik a řidič

Mistr motorů a pán dálnic, rozváží neúnavně naše vína zákazníkům po celé republice nebo krotí tisíce koní pod kapotou našich traktorů a udržuje tak vinohrady ve skvělé kondici.

Marie Bazalová - provozní

Duše vinotéky a kavárny u kostela. Vždy usměvavá, ráda poradí s výběrem vína i zmrzliny.

Ivona Němečková - administrativa a komunikace s odběrateli

Vždy pohotová, spolehlivá a s přehledem. Stará se o naše odběratele v době burčákové sezony i v časech klidnějších.

Radka Korduliaková - provozní vinotéky, management oslav a akcí

Iryna Pyntya - zlaté srdce i ruce

Zelené práce ve vinohradě, lahvování, vinobraní -vždy přiloží ruku k dílu a to pořádně. Jsme rádi, že ji máme!

Veronika Tihlářová - provozní vinotéky

Náš tým by nebyl kompletní bez těch, kteří přichází a pracují sezónně na našich vinicích. Velký dík patří také všem brigádníkům a pomocníkům, kteří obsluhují naše ctěné hosty. Děkujeme!

 

X

Naše webové stránky používají soubory cookies, které nám umožňují Vám poskytnout optimální službu a individualizovaný obsah na naší webové stránce. Respektujeme Vaše soukromí a pracujeme pouze s údaji, ke kterým nám dáte svůj souhlas. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu.

Souhlasím
Nastavit